Hakkımızda

Şirketimiz 2015 yılında Demren İnşaat San.Tic.Ltd.Şti olarak inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır.Bu süre zarfında bu sektörde hızla büyüyerek profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Demren İnşaat gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. Doğayala özdeş ödüllü peyzaj uygulamalarımızla gurur duyuyoruz.

 

Gayrimenkul geliştirme, taahhüt, projelendirme konularında uzmanlaşan Demren İnşaat, kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı ön planda tutarak; üstün mühendislik bilgisi ile hizmet vermektedir. Kalite ve güveni kendine ilke edinmiş olan Demren İnşaat, bu prensibiyle her daim sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedefler.

 

Demren inşaat meydana getirdiği mimari projelerin oluşumunda , önceliğini kalite ve sağlamlığa vermiştir.Önemle üzerinde durduğumuz asıl konumuz,müşterilerimize sunduğumuz projeleri birebir olarak yaşam alanına dönüştürmemizdir.Projeler de sunduğumuz en ufak ayrıntılara dahi önem verip hayata geçiriyoruz.

 

Firmamız, çevresindeki gelişmeleri takip ederek ciddi,kaliteli,doğruluk çerçevesi için de kurallarından ve prensiplerinden taviz vermeden disiplinli çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Ülkemizin gelişen ekonomisine ve sosyal gelişmeye paralel hareket eden Demren İnşaat günümüzde toplu konutların yanı sıra site ve lüks konut yapımına ağırlık vermiştir. Demren İnşaat bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada güvenli sitelerde rahat ve huzur dolu bir yaşam sürdürmeniz için prensiplerinden asla ödün vermeyecektir.

 

Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur. İnternet web sitemizde yapmış olduğumuz projelerimizi görebilir, devam eden projelerimizi takip edebilirsiniz.